1. etapa predaja ukončená

Späť na články
/

15. februára 2022

Zaujímajú Vás bližšie informácie o bytoch v novostavbe Panorama?
Neváhajte nás kontaktovať

Po úspešne ukončenej výstavbe bytového domu Pri Rybníku je Panorama Žilina ďalšou realizáciou, ktorú skúsený developer ODEKO naplánoval na území krajského mesta.

Opätovne sa bude stavať v zaujímavej lokalite. Okrem výhod v podobe pestrej vybavenosti ponúka už zabehnutá štvrť i stále žiadanú blízkosť nezastavaného zeleného prostredia. Miesto realizácie developerského projektu totiž leží vo vyvýšenej polohe, na prírodnej terase v mestskej časti Závodie, na samom okraji prevažne rezidenčnej zástavby pozostávajúcej najmä z novších bytoviek. Obyvateľom tak bude dopriaty pomerne nerušený vizuálny kontakt s mestom a vrchmi Malej Fatry.

„Prvá etapa predaja projektu Panorama, ktorú sme spustili pre limitovaný počet prvých 10 kupujúcich zaznamenala veľmi pozitívne ohlasy, dokonca nad naše očakávania. Spustenie predaja nám ukázalo, ako veľmi je daná lokalita žiadaná. Pozitívnu spätnú väzbu sme nezískali iba na lokalitu, ale aj na samotné prevedenie stavby, ktoré máme bližšie špecifikované v katalógu štandardu. Samotný predaj sme už po 6 týždňoch od jeho otvorenia ukončili s naplnením kapacity predaja prvej etapy.“

Matej Skubík, manažér predaja projektu, ODEKO

01_CESTA

VYBERTE SI
Z PONUKY BYTov

bytovka