Dokončenie novostavby Pri Rybníku v Žiline

Späť na články
/

1. novembra 2021

Novostavba bytového domu Pri Rybníku, ktorá je charakteristická svojou nízkopodlažnou zástavbou a zaujímavou lokalitou v blízkosti Vodného diela, bola na jeseň 2021 úspešne dokončená.

Obyvatelia bytového domu Pri Rybníku si už môžu naplno vychutnávať pocit z nového domova. Novostavba priniesla na trh 32 bytových jednotiek a 38 parkovacích miest v súkromnom vlastníctve.

Zostrih videa z výstavby bytového domu. Celé video na webe novostavby Pri Rybníku.

DCIM100MEDIADJI_0312.JPG

„Stavba splnila všetky očakávania vyhotovenej kvality a zároveň sa nám podarilo dodržať vopred stanovené termíny dokončenia, čo nie je vždy pri výstavbe bytových domov jednoduché. Za jedny z piliérov úspechu určite považujem bohaté skúsenosti z predchádzajúcich stavieb a dôkladné plánovanie, aby jednotlivé stavebné procesy plynule na seba nadväzovali. Aj napriek prebiehajúcim obmedzeniam pandemickej situácie, ktorá mala vplyv na činnosť príslušných úradov sa nám podarilo úspešne a načas skolaudovať a odovzdať byty spokojným kupujúcim.“

Miroslav Dančík, projektový manažér ODEKO

Dokončenie v kvalitnom štandarde

Súčasťou dokončenia bytov bolo prevedenie do štandardu od renomovaných výrobcov Villeroy&Boch, EGGER, GROHE

„Z pohľadu predajcu, ktorý zastrešoval komunikáciu so záujemcami a samotnými kupujúcimi počas celého obdobia od spustenia predaja, cez priebeh výstavby, až po odovzdánie dokončených bytov bolo možné vidieť, že pre záujemcov a kupujúcich bola rovnako dôležítá komunikácia a prístup z našej strany, spoločnosti ODEKO, ako aj usmernenie pri tak významnom rozhodnutí, akým je kúpa nehnuteľnosti. Či už išlo o samotný výber bytu, alebo pomoc so všetkým, čo súvisí so získaním a čerpaním hypotekárneho financovania.

Matej Skubík, manažér predaja projektu, ODEKO
01_CESTA

VYBERTE SI
Z PONUKY BYTov

bytovka