VYMEŇ STARÝ BYT ZA NOVÝ

Späť na články
/

14. decembra 2022

Vymeníme Vám starý byt za nový

Cesta k nadobudnutiu nehnuteľnosti nemusí nutne znamenať zvýšenú záťaž.

Posledné roky priniesli veľa neistoty a spoločnosť ODEKO sa Vám rozhodla uľahčiť celý, častokrát stresujúci, proces kúpy nového bývania. Pripravila akciu Vymeň starý byt za nový, v rámci ktorej môžete nájsť domov v príjemnej novostavbe na zabývanom žilinskom sídlisku. Navyše, ako nezanedbateľný bonus získate v projekte Panorama Žilina aj každodenné výhľady do otvorenej prírodnej krajiny.

Na pohodlnej ceste za zvýšením životného štandardu Vám budú poskytnuté naozaj komplexné služby. 

Akcia spoločnosti ODEKO reaguje na problematický priebeh nadobudnutia novej nehnuteľnosti zahŕňajúci i časovo náročné získavanie hypoték. Predovšetkým, pôvodný byt bude vymenený za nový za protihodnotu a čo je dôležité, môžete v ňom naďalej bez zbytočného stresu žiť až do doby ukončenia realizácie zakúpenej jednotky. Týmto spôsobom významne ušetríte finančné prostriedky, a tiež energiu, za prípadný prenájom potrebný v prechodnom období.

Berieme si na seba všetky starosti a riziká a riešime všetku právnu, administratívnu a zmluvnú dokumentáciu. Starostlivosť o nášho klienta samozrejme pokrýva aj úhradu potrebných poplatkov a vybavenie hypotéky„, vysvetľuje Matej Skubík, manažér predaja ODEKO.

Zárukou spokojnosti je skutočnosť, že investor ODEKO je už na trhu s nehnuteľnosťami dobre etablovaný a figuruje ako silný a stabilný partner vo výstavbe Vášho budúceho bývania.

V novostavbe Panorama v Žiline si môžete vybrať z jedno- až štvorizbových bytov, ktoré sa podľa našich zvyklostí vyhotovujú v kvalitnom štandarde. Interiér bude vybavený výrobkami renomovaných značiek, ktoré sa objavujú v luxusne ladených projektoch. Investor ODEKO stavil na renomovanú spoločnosť Villeroy&Boch, ktorý je dodávateľom sanity a obkladu, podlahy od spoločnosti Classen či batérii od spoločnosti Kludi. Dnes už bežnou súčasťou domácnosti budú tiež inteligentné elektroinštalácie zaisťujúce zážitok tzv. SMART bývania. Prostredníctvom mobilnej aplikácie si môžete jednoducho ovládať tepelnú pohodu v interiéri či nastaviť polohu žalúzií.

Akcia Vymeň starý byt za nový prináša záujemcom jedinečnú príležitosť získať moderné bývanie celkom jednoducho a pohodlne

postup kúpy byt, Výmena starého bytu za nový
01_CESTA

VYBERTE SI
Z PONUKY BYTov

bytovka